Aktif Olmayan Aylık Cepnet Paketi

24 02 2013 19:19 tarihinde, Mobil Araçlar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 6218 okundu

vodafone_logo

2008 yılından bu yana kesintisiz bir şekilde Aylık Cepnet paketi kullanıyorum. Hesabımda yeterli TL olmadığında bekleyen ve yeterli bakiye oluştuğunda kesintisi yapılıp aktif olan paketim son yüklemede atkif olmadı. TL yükledikten hemen sonra gelen mesajda, internet paketimi aldığıma ve akşam 9-sabah 9 arası konuşma kazandığıma dair ifadeler vardı. Bu mesajı paketimin her aktif olmasında alıyorum. Dolayısıyla bu mesaj Aylık Cepnet paketimin aktif olduğunu ve internete girebileceğimi belirtiyor.

20:02:2013 17:51:39 tarihinde yaptığım yüklemenin ardından gelen mesaja kanıp 21:02:2013 00:15:54 tarihinde internete girdim. Hesabımdan internet kullanım ücreti olarak 1,275 TL kesinti yapıldı. İnternetim şu an itibariyle aktif olmuş değil. Kesinti yapılmadı ve paketim atkif olmadı. Vodafone Self Servis iletişim formu aracılığı ile durumu bildirmeye karar verdim. Tıpkı burada olduğu gibi özenle yazdım ve göndermek için butona tıkladığımda hata aldım. Yani form çalışmıyor. Yani o kadar yazılan boşa gitti. Daha sonra tekrar yazdım yine hata verdi. 2 gün geçti ve tekrar az önce denedim yine hata aldım. İlgilenilmeyen bir iletişim formu aracılığıyla aktarılan sorunla ilgilenilme ihtimalini merak ediyorum.

Her neyse. Ayı dolduğunda dakikası dakikasına kesilen telsiz kullanım ücretleri acaba farklı bir teknoloji ile mi kesiliyor da internet paketi için ücret kesilip durum aktif olmuyor? Paketi iptal edip tekrar alma şansım da yok. Acaba diyorum akşam 9’dan sonra bir şebeke içi arama yapsam yine ücret kesilir mi? Bu sorunun cevabını boş verdim. Sadece paketin aktif olmasını ve böyle sorunların beni bir daha bulmamasını istiyorum. İletişim formuna gelince de bırakın kapalı kalsın. Ne de olsa hattımızda TL de var bolca vaktimiz de. Ararız müşteri hizmetlerini ve 10-15 dakika sıkıcı bir müzikten sonra bağlanan müşteri temsilcimize durumu anlatır hazırki bakiyemizden de oluruz. Elinize sağlık..


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Anonim Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Anonim Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Anonim M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Anonim Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?