Artık Dosya Şifrelemek Çok Hızlı ve Basit

16 05 2012 12:30 tarihinde, Araçlar, Güvenlik kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 6604 kez okundu

Herhangi bir dosyayı şifrelemek için yaptığımız şey genellikle bir zip ya da rar dosyayı haline getirmek ve şifre koymaktır. Bunu yapmak zaman alır ve zahmetlidir. Şimdi sizlere daha kolay bir yöntemden bahsedeyim

Secret Tr@ck isimli bir program sayesinde artık dosya şifrelemek zahmetsiz hale geliyor. Program kurulum gerektirmez. Bir dosyayı şifrelemek için yapmanız gerkenler;

 • Programı açmak ve şifrelemek istediğiniz dosyayı seçmek.
 • Herhangi bir şifre belirlemek.
 • Tamam deyip çıkmak.

Hepsi bu kadar.  Şifrelemiş olduğunuz dosya ST iconlu bir dosya haline geldi. Bu dosyayı tekrar elde etmek için yani şifreyi çözmek için oluşturulan yeni dosyaya çift tıklayıp açın ve belirlediğiniz şifreyi girin. Ardından size şifrelemiş olduğunuz dosyayı çıkaracaktır.

Birden çok dosya şifrelemek için uygun olmayabilir ama tek bir dosya şifreleyecekseniz ideal bir program.

Buyrun buradan indirin

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. emeğine sağlık admin 🙂

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi GARCI Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Nebi GARCI Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Nebi GARCI Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Nebi GARCI M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Nebi GARCI Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?