Chrome’da Çoklu Facebook ve Twitter Oturumu Açma

10 12 2013 17:41 tarihinde, Facebook, Twitter kategorisinde yazıldı. 6 yorum yapıldı, 20939 okundu

Sık kullanılan sosyal medya hesapları ya da e-posta hesaplarını bir tarayıcıda aynı anda açmak artık daha kolay.

Google Chrome birden çok hesap açmak için ayrı kullanıcı hesapları oluşturmayı ya da gizli sekme açmayı tavsiye etse de aslında bu kullanışlı sayılmaz. Chrome’un her bir sekmesi bir tarayıcı gibi çalıştığı için farklı kullanıcı ya da gizli sekmeler RAM kullanımını çok fazla arttıracaktır.

Chrome’da istediğiniz kadar Facebook, Twitter, Gmail vb hesabı tek bir tarayıcı penceresi başlatarak açabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir eklentiyi Chrome Web Mağazasına giderek ücretsiz tarayıcınıza eklemek.

Yukarıda verilen bağlantıdan eklentiyi tarayıcınıza ekledikten sonra açacağınız ikinci, üçüncü, dördüncü … hesaplar için tarayıcınızın sağ üst köşesindeki yeşil eklenti simgesine tıklayarak açtığınız yeni sekmeden bir hesaba giriş yapabilirsiniz.

Yukarıdaki video ile 3 farklı Twitter hesabı açmayı gördünüz. Dilerseniz tarayıcınızda herhangi bir boş alana sağ tıklayıp eklenti seçenekleri ile yeni sekme ya da pencere açarak  farklı hesaplardan giriş de yapabilirsiniz.


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 6 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Hocam bu güvenli midir?tüm şifrelerimizi görebilecek sonuçta

  • Şifrelerinizi görebilecek bir eklenti Chrome web mağazasında barınabileceğini zannetmiyorum. Tarayıcılar bu tür sakıncalı içerikleri zaten engelliyor. Ben kullanıyorum benzerini açıkçası gayet işe yarar.

 2. Sizin kullandığınız ücretsiz ve bunun kadar iyiyse öğrenebilir miyim?

 3. Hayırlı akşamlar hocam. Bunun Firefox için olanı yok mu,ya da Firefox ‘ta en azından +1 hesap daha kullanabilmek için bir yöntem var mı? Teşekkürler

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Nebi Garcı Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Nebi Garcı Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Nebi Garcı M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?