Classipress AMP Kurulumu

14 02 2018 19:59 tarihinde, Web Tasarım, WordPress kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2105 kez okundu

Kullanıcı dostu tasarımı ile gelişmiş bir deneyim sunan Better AMP, internet sitenizin hızlandırılmış mobil sayfalar özelliği kazanmasını mümkün hale getirir. Üstelik  Classipress Better AMP kurulumu, bir hayli basittir. Efektif bir şekilde kullanılmasının yanı sıra saniyeler içerisinde kurulabilen eklenti ile AMP özelliklerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Son yıllarda internet siteleri açısından bir hayli önem kazanmaya başlayan hızlandırılmış mobil sayfalar, WordPress ve Joomla gibi servisler neticesinde kodlama gerekmeksizin tamamlanabilir. Nitekim söz konusu durum açısından oldukça güzel bir örnek teşkil eden Better AMP, WordPress panel kullanan sitelerin kodlama işlemi yapmaksızın AMP kurulumu gerçekleştirmesini sağlar.

Better AMP kurulumu ne gibi faydalar sağlar?

Öncelikle basitlik ve sadelik ile harmanlanan eklenti, kolayca kullanma olanağı yaratır. Bunun yanında hızlandırılmış mobil sayfalar özelliklerini anında kullanmaya başlamanızı sağlayan Better AMP kurulumu, çok yönlü deneyim neticesinde kullanıcı dostu olmayı başarır. Saniyeler içerisinde tamamlanabilen kurulum ile elde edeceğiniz faydalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Artan mobil kullanıcı kitlesi ve beraberinde oluşan profesyonel marka imajı
 • Google aramalarında daha yukarılarda çıkma şansı
 • Ziyaretçi ve görüntülenme sayısında artış

Söz konusu tüm faydalar, aslına bakılırsa internet sitenizin çok daha görünür olmasına etki eder. Ayrıca masaüstü kullanıcıları kadar daha çok mobil cihazları tercih eden kitleyi de yakalama imkanına erişmek mümkündür. Bu durumsa toplam ziyaretçi sayınıza büyük ölçüde etki eder.

Classipress Better AMP kurulumu nasıl yapılır?

Oldukça basit olan işlemler bütününde WordPress yönetim paneline ulaşmanız, eklentiler sekmesine tıklamanız ve ardından Better AMP eklentisini aratıp karşınıza çıkan kur butonuna tıklamanız yeterlidir. Tüm işlemlerin otomatik bir şekilde gerçekleştirilmesini destekleyen eklenti, sonuç sayfasında ise sizden birtakım bilgiler girmenizi ister. Daha çok logo ve açıklama tarzında olan bu bilgileri / ayarları eksiksiz ve hatasız olacak bir biçimde tamamladıktan sonra kurulum sona ermiş olur.

10.000’den fazla kurulum sayısı ile popüler eklentiler arasına girmeyi başaran Better AMP, online demo şeklinde de incelenebilir. Bu neticede Classipress AMP kurulumu yapmadan önce eklentiye göz atabilir ve buna göre karar verebilirsiniz.

Classipress tema kullanan sitelerde amp kurulumu biraz daha zordur genelde kurulum sonrası ilanlar gözükmezler bu nedenle eğer uzman değilseniz bu konuda profesyonel destek almanız gerekebilir. Aşağıda iletişim bilgileri bulunan firmadan ücretli destek alabilirsiniz.

Amp kurulumuyla ilgili profesyonel destek almak için savas@port.com.tr mail adresini veya info@seslichat.com Skype adresini kullanabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Anonim Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Anonim Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Anonim M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Anonim Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?