Facebook E-posta Hizmeti mi Geliyor?

13 04 2012 12:40 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3246 okundu

Facebook bir e-posta servisinin alt yapısını mı oluşturuyor sorusunun cevabı netleşmeye başladı. Yakınlarda duyurduğu yeni özellikle artık herkese kullanıcı adı tanımlamayı mecbur edecek gibi gözüküyor.

 

faceook.com/kullanıcıadı şeklindeki kullanıcı adını kullanıcıadı@facebook.com şeklinde e-posta adresiyle birleştirmek için Facebook, üyelerine birer kullanıcı adı almaları yönünde bilgi mesajı göndermeye başladı bile.

 

2012 yılından bu yana anlık mesajlaşma servisini kullanıcılarına sunan Facebook, bunun yanında e-posta hizmetini de devreye sokmak istemesi Gmail, Hotmail, Yandex Mail gibi servislere yönelen kullanıcılarını kendi bünyesinde tutmak istiyor.

 

Siz de hayatın bir parçası olan sosyal ağ Facebok’un mail hizmetinden yararlanmak için henüz bir kullanıcı adı almadıysanız bu adresten ileride mail adresinizi de oluşturacak kullanıcı adınızı temin edebilirsiniz.


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Anonim Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Anonim Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Anonim M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Anonim Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?