Facebook Yıllığınızı Arkadaşlarınızla Paylaşın

12 12 2012 17:57 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3024 okundu

Facebook yine ilginç bir özellikler karşınızda. Gün geçmiyor ki yeni bir özelliği tanıtmasın. Kullanıcılarını yeni özellik ve ilgi çekici servislerle kendi ağında tutmayı başaran Facebook, şimdi de yıllık hazırlıyor.

2012 Yılına Genel Bakış başlığı altında bu yılki önemli gelişmelerin, öne çıkan gönderilerin ve popüler haberlerin dahil en önemli 20 anına genel bir bakış hazırlıyor.  Bu 20 içeriği dilerseniz kendi profilinizde, arkadaşlarınızın profilinde, bir sayfada, grupta ya da özel mesaj olarak paylaşabilirsiniz.
Siz de kendi yıllığınızı paylaşmak isterseniz https://www.facebook.com/yearinreview bağlantısına gidebilirsiniz. Paylaş butonu ile kimlerin görebileceğini ve nerede paylaşacağınızı seçebilirsiniz. Mutlu yıllar. 😉

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Anonim Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Anonim Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Anonim M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Anonim Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?