Gmail Hesabınızı Çevirimdışı Kullanın

06 05 2012 12:59 tarihinde, Google kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3031 kez okundu

Her zaman internete bağlanma imkanına sahip olamayabilirsiniz.  Google Mail bunu da düşünmüş. Gmail hesabınızdaki e-postaları çevirimdışı belirli bir süre daha takip edebilirsiniz.  Bunun için yapmanız gereken bir Gmail hesabına sahip olmak ve Google Chrome internet tarayıcısını kullanıyor olmak.

Buraya kadar bir sorun yoksa devam edelim. Öncelikle eklentiyi buradan indirin.

 

Eklentimizi kurduktan sonra Chrome tarayıcımızın yeni sekme açma bölümüne gelip sağ kısımdan ikinci pencereye giçiyoruz. Orada “Çevirimdışı Google Mail” Eklentimize ait simge mevcut tıklayıp Gmail hesabımıza giriş yapıyoruz.

 

Karşımıza gelen pencereden Çevirimdışı kullanıma izin ver diyoruz ve hesabımıza artık çevirimdışı erişebilme imkanına sahip oluyoruz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Anonim Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Anonim Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Anonim M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Anonim Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?