Makale Tercüme ve Tez Çevirisi Hizmeti

09 03 2018 17:19 tarihinde, Diğer kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 1009 kez okundu

Akademik çeviri için arayışta olduğunuzda çeviri ofisinin farklı uzmanlık alanlarında hizmet sunmasının yanı sıra yeminli çeviri hizmetini de titizlikle ve profesyonellikle sunabilmelidir. Dünyanın herhangi bir yerinden ulaşabilir olması ve ayrıca seçkin hizmetleri ve müşteri gizliliği ilkeleri ile oldukça önemli bir konumda olmalıdır. Profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar akademik çeviride, yüksek lisans tezi çevirisi, lisans tezi çevirisi, hakemli dergi yayın çevirisi, tez özeti çevirisi, makale çevirisi gibi pek çok alanda çeviri hizmeti sunmaktadır. Ayrıca birçok uluslararası projede yer alarak akademik çeviri hizmetini profesyonel çeviri garantisi ile sunmaktadır.

Akademik Çeviride Uzman Çeviri Ekibi

Akademik çeviri yanı sıra farklı alanlarda da hizmet sunan online tercüme bürosu Çevirimvar, İngilizce ve Almanca tercüme gibi daha birçok farklı dil çiftinde editörleriyle birlikte çalışıyor. Tıbbi çeviri, hukuk çevirisi, akademik çeviri, teknik çeviri gibi birçok alanda güvenilir bir adres.

Makale Çevirisinde Redaksiyon ve Ücretsiz Revize

Akademik çeviri uzmanı Çevirimvar bugüne dek çalıştığı ulusal ve uluslararası şirket ve kurumlara verdiği profesyonel tercüme hizmetleri ile müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır. Sistemi ve düzenli çalışmaları neticesinde 7/24 hizmet sunan bir tercüme bürosudur. Bütün tercüme işlemlerinizde en kaliteli hizmeti vererek sizleri memnun bırakan tercüme bürosu Çevirimvar’a belgelerinizi yükleyerek anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Etiketler
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Spam Denetimi * Spam denetimi süresi doldu. Yenileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Teshekkurler
 • Anonim Vigivan

  Ziraat bankası bilgilerini mail olarak alabilir miyim ?
 • Anonim yorumcu

  Hocam merhaba..bu özelliği twitter kaldırdı ama dm kısmına kim tıklarsa sürekli welcome mesajı gidiyor.bu mesajı nasıl kaldırabilirim.yardımcı olursanız sevinirim...
 • Anonim Nebi Garcı

  Yazının altına not düştüm kaldırıldığında
 • Anonim yorumcu

  eklentinizi güncelleyin.