Makale Tercüme ve Tez Çevirisi Hizmeti

09 03 2018 17:19 tarihinde, Diğer kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 1508 kez okundu

Akademik çeviri için arayışta olduğunuzda çeviri ofisinin farklı uzmanlık alanlarında hizmet sunmasının yanı sıra yeminli çeviri hizmetini de titizlikle ve profesyonellikle sunabilmelidir. Dünyanın herhangi bir yerinden ulaşabilir olması ve ayrıca seçkin hizmetleri ve müşteri gizliliği ilkeleri ile oldukça önemli bir konumda olmalıdır. Profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar akademik çeviride, yüksek lisans tezi çevirisi, lisans tezi çevirisi, hakemli dergi yayın çevirisi, tez özeti çevirisi, makale çevirisi gibi pek çok alanda çeviri hizmeti sunmaktadır. Ayrıca birçok uluslararası projede yer alarak akademik çeviri hizmetini profesyonel çeviri garantisi ile sunmaktadır.

Akademik Çeviride Uzman Çeviri Ekibi

Akademik çeviri yanı sıra farklı alanlarda da hizmet sunan online tercüme bürosu Çevirimvar, İngilizce ve Almanca tercüme gibi daha birçok farklı dil çiftinde editörleriyle birlikte çalışıyor. Tıbbi çeviri, hukuk çevirisi, akademik çeviri, teknik çeviri gibi birçok alanda güvenilir bir adres.

Makale Çevirisinde Redaksiyon ve Ücretsiz Revize

Akademik çeviri uzmanı Çevirimvar bugüne dek çalıştığı ulusal ve uluslararası şirket ve kurumlara verdiği profesyonel tercüme hizmetleri ile müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır. Sistemi ve düzenli çalışmaları neticesinde 7/24 hizmet sunan bir tercüme bürosudur. Bütün tercüme işlemlerinizde en kaliteli hizmeti vererek sizleri memnun bırakan tercüme bürosu Çevirimvar’a belgelerinizi yükleyerek anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Etiketler
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Anonim Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Anonim Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Anonim M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Anonim Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?