Media Player Classic Black Edition İndirin

02 01 2013 18:15 tarihinde, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 5906 okundu

Media Player Classic Home Cinema (MPC-HC) en çok tercih edilen medya oynatıcılarından bir tanesidir. Sade arayüzü, Hızı, Kullanışlılığı ve desteklediği medya uzantıları bakımından diğer medya oynatıcılarına oranla daha çok tercih ediliyor.

MPC-HC bildiğiniz gibi beyaz bir görünüme sahipti. Ancak siyah severler için Media Player Classic Black Edition artık indirilebilir durumda.

MPC-HC’de olmayan birkaç ek ayar da mevcut. Mesela arayüz arkaplan rengi, yazı tipi, font rengi, Ses artış ve azalışını gösteren çizgi ve arkaplan rengi gibi bir çok değişiklik yapılabiliyor.

Media Player Classic düşük RAM ve CPU’larda meydana gelen donmaları da en aza indiriyor. GOM Player, KMPlayer, VLC Media Player gibi medya oynatıcılarında yüksek çözünürlüklü 720p ve 1080p gibi filmlerinizi oynatırken daha rahat izleme olanağı bulabilirsiniz.

MPC-HC görünümünden sıkılıp MPC-BE’ye geçmek isterseniz Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 için hem 32 bit hem de 64 bit işletim sisteminiz için indirebilirsiniz.


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Anonim Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Anonim Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Anonim M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Anonim Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?