Onlarca Yazıcı Bir Arada

23 10 2013 23:08 tarihinde, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2498 kez okundu

Yazıcılar günümüzün vazgeçilmez teknoloji ürünlerinden bir tanesidir. Özellikle bilgisayar ile ilgili iş yapan kimseler için dijital verilerin baskıya dökülebilmesi için yazıcılara büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Hatta bazen bir takım iş yerleri için birden çok yazıcı gerekebilir çünkü işler artık tamamen yazıcılar üzerinden yürümektedir.

Benim çalışmış olduğum şirkette de yazıcılar şirketin büyük bir yükünü çekmektedir. Bizim şirkette bütün işler bilgisayar ortamında yapılmakta ancak her işin dosyaları yazıcılardan çıkarılarak dosyalanmaktadır. Bu yüzden şirket olarak yazıcı ihtiyacımız oldukça fazladır. Bende şirketin satın alma departmanında görev yaptığımdan genelde şirketin malzeme eksiklerini tamamlama işi bana düşmektedir.

Farkı görün ve hissedin

Geçenlerde de patronumuz bana, şirkette eskiyen yazıcıları değiştirmemiz gerektiğini bu konu ile ilgili benim bir çalışma yapmam gerektiğini söyledi. Ancak ben bu çalışmayı yaparken seçeceğim yazıcıların farklı seçenekteki yazıcı olması ve de fiyat kalite bakımından en uygun olması gerektiğini de ayrıca belirtti. Bende almış olduğum talimatla hemen farklı seçeneklerdeki yazıcılar ile ilgili çalışmaya başladım.

Ancak ilk andan itibaren fark ettim ki patronumuz benden gerçekten zor bir iş istemişti farklı seçeneklerdeki yazıcı bulabilmek birde bunları en uygun fiyatlarda alabilmek oldukça zor bir işti. Çünkü internet ortamında birbirinden farklı yazıcılar olduğunu iddia eden ancak özelliklerine baktığımda hemen hemen hepsinin aynı olduğunu gördüğüm onlarca yazıcı çeşidi gördüm.

Ta ki tıklamış olduğum www.iyi.net sitesine girene kadar. Siteye girdiğimde gördüm ki site tam benim aramış olduğum kriterler de onlarca farklı seçeneklerdeki yazıcı çeşidini bir arada bulunduruyordu. Yazıcıları farklı fiyat kriterlerin de listeleyen site ayrıca farkı yazıcı çeşitlerini bizim için sıralamıştı.

Site içerisinde işlerimi çok kısa bir süre içerisinde yapıp almak istediğim farklı seçeneklerdeki yazıcı türlerinden 5 adet yazıcı satın alarak siparişini verdim. Böylece patronumun bana vermiş olduğu görevi çok kısa bir süre içerisinde ve patronumun tam istemiş olduğu kriterlere uygun olarak yapabildim. Eğer ki linkini vermiş olduğun siteye rastlamamış olsaydım işim gerçekten çok zordu. Sizde bu tür işlerinizi en kısa sürede, en uygun fiyata yapmak isterseniz siteyi ziyaret edebilir farkı görebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Teshekkurler
 • Anonim Vigivan

  Ziraat bankası bilgilerini mail olarak alabilir miyim ?
 • Anonim yorumcu

  Hocam merhaba..bu özelliği twitter kaldırdı ama dm kısmına kim tıklarsa sürekli welcome mesajı gidiyor.bu mesajı nasıl kaldırabilirim.yardımcı olursanız sevinirim...
 • Anonim Nebi Garcı

  Yazının altına not düştüm kaldırıldığında
 • Anonim yorumcu

  eklentinizi güncelleyin.