Twitter’da Direkt Mesajla Bir Tweet Gönderin

27 11 2014 12:36 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3680 kez okundu

Twitter'da direkt mesajlar aracılığıyla artık bir tweet gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Gönderecek bir tweet bulmak

Twitter yeni bir özelliğini daha kullanıcıların hizmetine sundu. Bu özellik sayesinde artık tweetlerinizi direkt mesajlar içerisinde önizleme yaptırabiliyor.

Göndermek istediğiniz tweetin adresini direkt mesajlar bölümüne eklediğinizde o tweetin önizlemesini görebiliyorsunuz.

Twitter, tweetleri dm ile gönderme işleminin kötüye kullanılmasını önlemek için tweet içerisindeki bağlantılara tıklama özelliğin kaldırmış. Tweet içerisinde bir bağlantı varsa direkt mesajlarda o bağlantıya tıklanmıyor. Tıklamak istediğinizde o tweeti yeni sekmede açıyor.

dm direkt mesajlar

Ayrıca DM ile göndermek istediğiniz bir tweete gelip daha fazla seçeneğinden direkt mesaj ile paylaş seçeneğini kullanarak istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

dm ile tweet

Yenilik herkesin hakkı..

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Anonim Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Anonim Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Anonim M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Anonim Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?