Twitter’da Ekileşimleri Toplu Halde Silme

27 02 2014 15:42 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 20182 okundu

Twitter’da bir başka kullanıcılarla yaptığınız etkileşimleri yani mention dediğimiz sohbetleri topluca silmenin yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Temizlik imandandır bilirsiniz. Bu yüzden bazen toplu temizlik yapmak gerekebilir. Twitter’da eski etkileşimleriniz yeni iş hayatınızda ya da çevrenizde sorun teşkil edebilir ya da herhangi bir sebeple bunlardan kurtulmak isteyebilirsiniz.

Sebep her ne olursa olsun eğer etkileşimlerinizin tamamını ya da bir kısmını silmek istiyorsanız öncelikle şu adrese gidin.

Twitter hesabınızla sol üst kısımdaki sign in with Twitter  butonu ile giriş yapın. Buradaki arapça ifadeler kafanızı karıştırmasın. Sizin ihtiyacınız olan kısım ingilizce.

etkilesim silme

Delete From Last” kısmında yer alan 200, 400 diye artan rakamlar sileceğiniz en son gönderilen etkileşim sayısıdır.

Keep Last” kısmında ise hariç tutulacak son etkileşim sayıları verilmiş.

“Excule if Tweet is Retweeted?” ise retweetleri hariç tutmanız için işaretlemelisiniz.

Inculde RTs ” bu kutucuk ise işaretlendiğinde yaptığınız retweetler de silinecektir.

silinen etkilesimler twitter

Delete butonuna tıkladığınızda bir süre bekleyin ve ardından silinen tweetlerin yani etkileşimlerin listesini alt kısımda görebileceksiniz.

Uygulama sitesinde sorun olabilir bazen siteye giremeyebilirsiniz. Ben az önce denedim ve yazıyı yazdım gayet güzel bir şekilde çalışıyor. Umarım işinizi görür. Çünkü bu tür uygulama bulma şansınız pek yok. Kolay gelsin.


Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. twitter hesabımı kapattım. şu an silinmiş durumda. ancak o isimle açılan hesabıma yapılan mentionlar duruyor. Onları silmek için bir yöntem var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Nebi Garcı Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Nebi Garcı Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Nebi Garcı M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?