Twitter’da Toplu Geri Takip (GT) Yapma Kodu ve Kullanımı

25 11 2014 20:25 tarihinde, Kodlar, Twitter kategorisinde yazıldı. 12 yorum yapıldı, 14076 kez okundu

Twitter'da takipçilerinizi topluca geri takip yapabilmeniz için kodları paylaşmak istedim. Eğer çok takipçiniz oluyorsa daha rahat gt yapabilirsiniz.

Twitter’da takip edenleri geri takip yapıyorsanız ve bu şekilde takipçi kazanma yoluna gidiyorsanız kodlara ihtiyacınız olabilir.

Aşağıda paylaşacağım kodu uygulamak için öncelikle takipçilerinizin sayfasına gelin ve Chrome ya da Firefox’ta klavyeden f12’yi tuşlayın.

Açılan console bölümüne kodları yapıştırın ve Enter deyin.

Sizi takip edenleri geri takip yaparken eğer günlük takip limitine ya da 2000 takip limitine ulaşırsanız uyarı alabilirsiniz ve kendiliğinden işlem iptal edilir. Yarın aynı şekilde tekrar uygulayabilirsiniz.

console

Kodların çalışma şekline değinecek olursak, öncelikle sayfanızda sizin takip ettikleriniz  her 2 sn’de bir gizlenir ve takip etmedikleriniz kalır. Onlar da takip edilir ve tamamı gizlenir. Tüm işlem bu şekilde devam eder.

Kodu buradan indirebilirsiniz.

 

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 12 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. çok teşekkürler hocam, çok işime yaradı

 2. çalısmıyor hacım

  • Hocam bu şekilde bir çözüm bulamam. Hani çalışmıyor derken nerede sorun yaşadığınızı belirtirseniz yardımcı olabilirim. Şimdi denedim ve gayet sağlıklı geri takip yaptım.

 3. İyi akşamlar hocam.Öncelikle Mac ile kodları kullanamayan arkadaş Safari’de kullanmıştır bende sorunsuz çalışıyor.Sorum şu;geri takip yaparken bio boş kullanıcıları da takip etmek mümkün mü?Bir de aktif olmayanları unf. ettiğim için toplu gt yaparken bunları takip etmek istemiyorum.Bunu sayıyı ayarlayıp yapıyoruz ya da son takip ettiğim kullanıcıya kadar inip başka bir kod kullanarak takip yapıyorum ve çok uğraştırıyor.Yani, dm eklentisindeki gibi “şu profile kadar takip yap”şeklinde yapamaz mıyız?

  • Kodu güncelledim. Zaten bio boş olunca da takip yapıyordu geri takip kodunda. Sadece gizli hesapları takip yapmıyordu şuan onu da açtım. Kodda bir kullanıcı adına kadar geri takip yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey takip etmediğiniz bir kullanıcı adını kodu uygulayınca girmek. Girmez iptal ederseniz eskisi gibi devam eder.

 4. Güncellemenizi yeni gördüm çok teşekkürler

 5. Kolay gelsin.Kullanıcı adını tam olarak nereye yazıyoduk ve herhangi bir satır silmek gereklimi?

 6. Hayırlı Ramazanlar hocam. koda yazdığım isme kadar takip yapıldı bildirimi çıkıyor ama bakınca gt yapmamış

  • Hayırlı ramazanlar. Kodu test ettim bir sorun gözükmüyor.

   • Hocam bir hesap sorunsuz gt yaptı. Diğeri 200gt yaptıktan sonra “@kullanıcıadı’ na kadar gt yapıldı” mesajı verdi. Sonra en son takip edenlere normal gt yaptım,195 kişiyi takip etmemiş.

 7. Hocam gönderilen takipçi isteklerinı nasıl iptal ederiz toplu.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Rmzn Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Rmzn Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Rmzn Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Rmzn M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Rmzn Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?