Twtitter’da Takipçilerinize Toplu Mesaj Gönderin

16 11 2014 15:39 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. 5 yorum yapıldı, 5850 kez okundu

Twitter'da takipçilerinize toplu halde mesaj göndermek istiyorsanız bunun için eklenti hazırladım. Eklentiyi kurduğunuzda her zaman kullanaiblirsiniz.

Bu yazımdaki eklentiyi Nega Twitter Araçları eklentisine entegre ettim. Orada daha fazla özellikle birlikte kullanabilirsiniz. 

Siz de takipçilerinize teşekkür mesajı vb göndermek istiyorsanız 10 adet birbirinden farklı mesaj hazırlayıp topluca gönderebilirsiniz.

Twitter aynı mesajı birden çok kişiye gönderince 30 dakika mesaj göndermenize izin vermiyor. Engellenmemek için aynı mesajı farklı şekillerde ifade ederek 10 kez yazmanız gerek. İçinden rastgele seçerek takipçilerinize gönderecektir.

Eklenti kurulumu

Hazırladığım eklentiyi sürekli kullanabilmek için farklı bir eklenti üzerinde çalıştıracağız. Eğer daha önce paylaştığım eklentilerde de bahsettiğim Tampermonkey ya da Greassmonkey eklentilerinden birini kullanıyorsanız bunları kurmanıza gerek yok. 2. adımı uygulayabilirsiniz.

dm gonder baglantisi

Chrome kullanıcıları

1 – Tampermonkey isimli eklentiyi kurun.

2 – Sonra toplu dm gönderme eklentisini şu adrese giderek  sağ üstten install ardından yeni sayfada sol üstten install diyerek kurun.

Ardından Twitter’ı yenileyerek Twitter profil menüsündeki dm gönder bağlantısını görebilirsiniz.

Firefox Kullanıcıları

1- Greassmonkey isimli eklentiyi Add To Firefox butonuna tıklayarak kurun. Tarayıcıyı yeniden başlat uyarısına sol üstten cevap verin ve yeniden başlatın.

2-  Toplu dm gönderme eklentisini şu adrese giderek  sağ sütten install diyerek ardından sağ üstten betik yükle ve ardından yeni pencereden kur diyerek kurun.

Ardından Twitter’ı yenileyerek dm gönderme bağlantısını görebilirsiniz.

dm listesi

Dm gönder bağlantısını takipçilerinizin listesinde kullanın. Çünkü sizi takip etmeyenlere dm göndermezsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda hemen alt bölümde yukarıda gördüğünüz gibi bir form gelir. Burada zaten her şeyi açıkça belirttim.

Eklentiye yeni özellikler ekleyebilirim güncellemek için ikinci adımı tekrar uygulayabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 5 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Emeğin ve Paylaşımın için Teşekkür Ederim…

  Kolay Gelsin…

 2. Firefoxta çalışmıyor

 3. şu adrese giderek dedigin siteye girmiyo

  https://monkeyguts.com/code.php?id=595

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Misafir

  Teshekkurler
 • Nebi Garcı Vigivan

  Ziraat bankası bilgilerini mail olarak alabilir miyim ?
 • Nebi Garcı yorumcu

  Hocam merhaba..bu özelliği twitter kaldırdı ama dm kısmına kim tıklarsa sürekli welcome mesajı gidiyor.bu mesajı nasıl kaldırabilirim.yardımcı olursanız sevinirim...
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Yazının altına not düştüm kaldırıldığında
 • Nebi Garcı yorumcu

  eklentinizi güncelleyin.