Yabancı Dizi İzleyenler İçin En Kolay İndirme Yolları

23 02 2014 12:57 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 135145 okundu

Çoğumuzun en az bir tane takip ettiği yerli ya da yabancı dizi mutlaka vardır. Yerli dizilerde altyazı derdi olmadığı için internetten istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Yabancı dizi severlerin bir kısmı diziyi indirip izler, bir kısmı ise online olarak izler. Online dizi izleyenler için internet bağlantı hızında bir sorun olmamsı gerekir zira dizi izlerken donmalar can sıkıcı vakalardır.

Eğer takip ettiğiniz yabancı dizileri arşiv yapıyorsanız ya da indirip izliyorsanız sizlere yerli dizi indirme sitelerinin bitmek bilmeyen kısa url yönlendirmelerinden ve indirme sitelerinin bekleme zahmetinden kurtaracak birkaç adres tavsiye etmek isterim

Yabancı diziler için en iyi kaynak yabancı sitelerdir. Tavsiye edeceğim adresler de yabancı kaynaklar.

tv-release.net

tv-relase.netBu adreste indirmek istediğiniz dizinin kalitesini arama sonuçlarında filtreleyebilirsiniz. İndirmek istediğiniz diziyi bulduğunuzda en alttaki vidplay adresini kullanırsanız hız sınırı yaşamadan ve beklemeden indirebilirsiniz.

rls-center.com

relase center

Burada yine bir çok indirme sitesinin bağlantısı ve 480p, 720p gibi kalite seçenekleri sunuluyor. istediğiniz dizideki indirme bağlantılarından ryshare ve vidplay bağlantıları daha hızlı ve kolay indirmenize yardımcı olacaktır.

media-dl.com

media dl

Bu site arapça lakin bunun için isteye girmenize gerek yok. Şu bağlantıdan dizilerin arşivine kısaca ulaşabilirsiniz. İndirmek istediğiniz dizi bekleme yapmadan ve hız sınırı yaşamadan indirebilirsiniz.

popbrap.org

popbrap.org

Bu sitede mp3 ve diğer medya dosyalarını da bulabilirsiniz ancak dizi indirmek için de arşivi küçük de olsa güncel olduğu için ziyaret edilebilir. Yine bu sitenin de arşivine kısaca şu adresten ulaşabilirsiniz.


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Anonim Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Anonim Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Anonim M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Anonim Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?