Yavrum Seni Like Ettim

09 05 2012 18:58 tarihinde, Genel kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3751 kez okundu

Harika bir reklam… Gerçekten iyi halt ettin, Türkçeyi katlettin.. Ben de sizi condemn ettim. Allah’ım nerelere geldik yarabbi! Biri yeni anayasaya Türkçe’yi katletmenin kanunen yasak olduğunu eklesin Allah rızası için.

 

Like etmek ne demek? Yavrum seni beğendim desen ölür müsün? ağzın mı aşınır.. Yok yok bu reklam olmamış. Yavrum seni poke ettim de olmalıydı.. uydurun arkadaş yabancı kelime mi yok. Ne de olsa daha popüler oluyorsunuz böyle..

 

Amaç farklı kardeşim.. Reklamın iyisi de kötüsü de tutulur. “Kendini çok berbat bir reklam yaparak da tanıtabilirsin” mantığı yahut mantıksızlığı. 118 reklamlarını hatırlayın. Çok güzel olmuş diyeni duymadım.. Ama bilmeyen de yok. Bu reklam da ona benziyor. Yarın yediden yetmişe bu reklamın şarkısını mı neyse onu söyleyecek.  çocuklar sokakta kanka seni like ettim valla çok güzel çıkmışssın diyecek… Türkçe’nin katilleri de bir şey yaptıklarını zannedecek.

 

Ne yalan söyleyeyim ben bu reklamı hiç beğenmedim. Sizin tabirinizle hiç like etmedim..

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Anonim Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Anonim Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Anonim M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Anonim Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?