Youtube Videolarını Açmadan Önizleme Yapın

11 12 2012 20:01 tarihinde, YouTube kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 4788 okundu

Youtube yeni nesil bir tv ve radyo görevi yapan bir internet sitesi hiç şüphesiz. Burada günün bir çok saatini geçiren meraklılar, bağımlılar, müzikseverler, aşıklar, maşuklar…

Açıkçası işinizi kolaylaştırmak için sizlere bir eklentiden bahsedeceğim. Youtube’da bir video izlemek için sağ menide küçük resimleri yer alan videolara tıklamanız sayfaya gitmeniz gerekir. İnternete mobil modem ile giriyorsanız bu daha da bir çileye haline gelebilir. Bunun için bu eklenti sizlere oldukça yararlı olacaktır.

Eklentinin işlevi tam olarak bir videoyu oynatmadan belirli zaman aralıklarındaki ekran görüntülerini slayt halinde size göstermesidir. Yani bir videonun üzerine gelip beklediğinizde hiçbir işlem yapmadan o videoda ne var ne yok öğrenebilirsiniz.

Bu kolaylıktan faydalanmak için Google Crome kullanıyor olmalısınız.  Eklentiyi buradan indirin ve keyfinize bakın ..


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Anonim Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Anonim Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Anonim M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Anonim Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?