YouTube’da Önerilen Video ve Kanalları Kaldırma

18 11 2014 12:56 tarihinde, YouTube kategorisinde yazıldı. 1 yorum yapıldı, 32885 kez okundu

YouTube'da önerilen kanallar ya da videolar ilginizi çekmiyorsa anasayfada görmek zorunda değilsiniz. Yapacağınız bir iki tıklama ile kaldırabilirsiniz.

YouTube video paylaşım sitesine oturum açmadan giriş yaptığınızda tarayıcı çerezlerine göre size anasayfada ilginizi çekmesi muhtemel içerikler hazırlıyor.

Bu şuna benziyor. Hiç tanımadığınız biri size kahvaltı hazırlıyor. Oturum açtığınızda ise Google verilerinize ve ayarlarınıza göre anasayfanız hazırlanıyor. Kanallar, müzik kategorisi vb..

Oturum açarak giriş yaptığınızda istemediğiniz kanal, video ya da bölümleri ilgimi çekmiyor diyerek gizleyebiliyorsunuz.

Bir kanalı ya da bölümü gizlemek için o bölümün üzerine geldiğinizde sağ üst kısmında üst üste 3 nokta şeklinde bir işaret çıkacaktır.

youtube populer turkiye

Tıkladığınızda Not interested şekilinde bir ifade göreceksiniz. Şimdilik Türkçe’ye çevirmemişler ancak ilerde çevrilecektir. Tıkladığınızda o bölüm gizlenecektir.

Eğer bölümü değil de içerisinden herhangi bir videoyu gizlemek istiyorsanız o videonun üzerine geldiğinizde yine aynı 3 nokta şeklinde menü işaretini göreceksiniz.

youtube populer turkiye video

Yine ilgilenmediğiniz bir video ise not interested diyerek gizleyebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makaleye 1 Yorum Yapıldı
 1. Çok teşekkürler. Ne zaman girsem medcezir diye bir saçmalık zorla anasayfamda gençleri dahada ahlaksızlaştırmaya çalışıyorlar başak bir şey değil aşkı et parçasında görmüşler… Üyeliğimle girdiğim halde görememişim hiç anasayfadaki önerdiği kanalların sağ üst köşesinde çarpı işareti var oradan ilgilenmiyorum diyerek halledebilirsiniz…

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Misafir Misafir

  Bu problemle karsılastığımda haftalarca uğrasmıs çözememiştim. Sizden aldığım hizmetler de oldu o yüzden aklıma geldiniz sonra ilgilenemeyeceğinizi dusunerek yazmadım. Forumlarda çözüm ararken bir arkadaş bu linki verdi, ve sorun çözüldü. Allah razı olsun. Teşekkür ederim.
 • Misafir Misafir

  Bilgilendirici bir dökümandı. Teşekkürler.
 • Misafir Misafir

  Ben yaptım neden olmadı sizce
 • Misafir M.Tunahan COŞKUN

  Merhabalar, ödemeyi Finansbank hesabınıza aktardım.
 • Misafir Misafir

  Merhabalar engelleyen kişinin sayfasına girilmiyor. Id'sini buldum engel kodunu da yapıştırdım ama sayfası olmadığı için farklı birinin sayfasından yapmaya çalıştığım için bu sorunu veriyor. Ne yapabilirim?