Threads, Amerika Birleşik Devletleri merkezli Facebook ve Instagram’ın da sahibi Meta, Inc. tarafından 5 Temmuz 2023 tarihinde açılan olan bir sosyal ağ hizmetidir.

Uygulamadan birkaç ay sonra threads.net olarak web sitesini otum açılıp işlem yapılabilecek hale getirdi. Buradan takip etme, beğeni yapma gibi birçok işlem yapılabiliyor.

Etkileşimi ve takipçi sayısını doğal yollardan arttırmak için Nega Threads Araçları birçok işlemi sizin adınıza otomatik olarak yapabiliyor.

Eklentiyi satın aldığınızda size gönderilen bağlantılardan kurulum yapabilirsiniz. Kurulum sonrası sayfayı yenilediğinizde sol üst kısımdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Takip Etme İşlemi

Takip etme butonu yer alan tüm sayfalarda kullanıcıları takip ettirebilirsiniz. Takip etme hızı, sayısı ve diğer filtreleri kullanarak kendi kitlenizi takip edebilirsiniz.

Takipten Çıkma İşlemi

Takip ettiğiniz kullanıcıları kolayca takipten çıkabilirsiniz. Tüm kullanıcıları takipten çıkabileceğiniz gibi seçeneklerdeki filtreleri kullanarak sadece istediğiniz hesapları da takipten çıkabilirsiniz.

Geri takip etmeyenleri takipten çıkmak için Threads verilerinizi uygulamadaki veri indirme kısmından talep oluşturarak indirebilir ve seçeneklerde yer alan gerekli dosyaları yükleyerek işlemi başlatabilirsiniz.

Takip İsteği Onaylama

Eğer hesabınız herkese açık değilse gelen takip istekleri aktiviteler kısmında görünür. Burada istekleri onaylama işlemi başlatabilirsiniz. Seçeneklerdeki istek onaylama ile ilgili bölümden hız ve diğer filtreleri seçebilirsiniz.

Takip İsteklerini Gizleme

Herkese açık olmayan hesaplarda, gelen takip isteklerini onaylama ve gizleme olarak iki seçenek bulunur. İstek gizleme işlemini bildirimler yani aktiviteler kısmında yapabilirsiniz.

Beğeni Yapma İşlemi

Gönderileri beğenme işlemini Anasayfa veya bir profilde yapabilirsiniz. Beğenme seçeneklerinden hız vb gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

Eklenti Seçenekleri

Eklenti sürekli güncelleneceği için ilgili görselde bazı özellikler görünmeyebilir. Görsel v.1.0.0 içindir.

Aktivasyon

Göndereceğiniz hesaplar aktivasyon yapıldıktan sonra kurulum bağlantısı gönderilecektir. Eklenti Kullanıcı adına değil hesaba lisanslıdır.

Hesap adlarınız sadece aktivasyon için kullanılacaktır. 3. taraf kişilerle paylaşılmayacaktır.

Eklentiyi Edinmek İçin

 @nebigarci Twitter hesabından, İletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Kullanım Şartları

  • Cinsellik ve cinselliğe atıfta bulunan görsel, işitsel veya yazılı içerik paylaşma veya paylaşanlara destek olma,
  • Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Devletin askeri ve emniyet teşkilatını aşağılayan paylaşımlarda bulunma,
  • Türkiye Cumhuriyeti Devletinin açıkça karşısında olduğu resmi veya gayri resmi her türlü yerel veya küresel eylem, oluşum veya ideolojiye direkt veya dolaylı olarak destek veren paylaşımlarda bulunma.
  • Eklenti size takipçi göndermez. Takip isteği gönderdiğiniz kullanıcıların sizi takip etmesini sağlamaz.
  • Eklenti kullanım ve yükleme ve kullanım sırasında bilgisayarınızda oluşabilecek her türlü sorundan alıcı sorumludur. nebigarci.net ve şahsım sorumluluk kabul etmez.
  • Violentmonkey eklentisi tarafımca oluşturulmuş değildir ve bu eklentiden kaynaklı oluşan sorunlarda sorumluluk alıcıya aittir.

Eklentiyi satın alan herkes bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Güncellemeler

Tüm güncellemeler