Strava, sosyal ağ özelliklerini içeren insan egzersizlerini takip etmek için kullanılan bir internet hizmetidir. GPS verilerini kullanarak çoğunlukla bisiklet sürmek ve koşu için kullanılır.

Strava akıllı telefonlar üzerinde uygulama olarak hizmet vermenin yanında strava.com üzerinde mobilde olmayan özellikler de sunar.

strava.com üzerinde takipçi sayınızı ve etkileşiminizi arttırıp farkındalık oluşturmak veya reklam yapmak gibi bir amacınız varsa tam size göre bir eklenti hazırladım.

Nega Strava araçları isimli Chrome Uzantısı ile katıldığınız kulüpler arasından rastgele 20 tanesinin ve birincil kulübünüzün son aktivitelerini çekerek onlara günlük limit dahilinde beğeni ve yorum yapabilirsiniz. Kulüp arama sayfasından otomatik olarak kulüplere katılım sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem takipçi kazanmış hem de aktivitelerinize beğeni almış olursunuz.

Bir segment sayfasındayken o segmenti fit dosyası olarak indirebilirsiniz.

Eklenti seçenekleri v.1.5 için aşağıdaki gibidir.

Eklentiyi Chrome’a eklendiğinizde strava.com üzerindeyken sağ alt kısımda yeşil buton çıkar. Butona tıkladığınızda işlemler otomatik olarak başlatılır.

Nega Strava Araçları eklentisi için chrome mağazasına gidebilirsiniz. Beğendiyseniz eklentiyi yıldızlamayı unutmayın