Twitter’da bir çok işlem için zaman bulamayabilirsiniz. Daha aktif kullanım için işlemleri otomatikleştirmeniz gerekir.

Twitter’da hesabınızı daha aktif kullanmak için Nega Twitter Araçları eklentisini sizler için hazırladım. Eklenti ile neler yapabileceğinizi elimden geldiğince açık ve kısa şekilde anlatmaya çalışacağım.

Eklenti ile neler yapabilirsiniz?

Her gün düzenli takip, beğeni, retweet, yanıtlama gibi işlemler yaparak hem takipçi sayınızı organik bir şekilde artırabilir hem de etkileşimleri destekleyebilirsiniz. Hesaplarınızla dikkat çekmek için retweet ve beğenmeyi daha kolay hale getirebilirsiniz. Takipçilerinize direkt mesajlar gönderebilir ya da mesajlarınızı ayrıca bir uygulama kullanmadan temizleyebilirsiniz. Bunlar başlıca özellikler. Dilerseniz başlıklar halinde tek tek açıklayayım.

Eklenti nasıl çalışır?

Nega Twitter Araçları eklentisini kurduğunuzda yukarıda fotoğrafta da görüldüğü gibi sol üstte Twitter logosunun hemen sağında bir menü  gözükecektir.

Takip Etme İşlemi

 

Bir kişinin takipçilerinde / takip ettiklerinde / listelerde, topluluklarda, kimi takip etmeli (bağlan) sayfasında, arama sonuçlarında, yanıtı olan tweetlerde (yanıtlayanları takip için) vb takip işlemi yapabilirsiniz.

Bunun haricinde sürüm 6.1.9 ile gelen takip sistemiyle,  takipçilerini takip ettirmek istediğiniz hesapları girerek otomatik olarak takip işlemi de yaptırabilirsiniz. Kullanıcı adlarını girdiğiniz hesapların son takipçilerini tarar uyguladığınız filtrelere uygun hesap varsa takip eder ve listedeki bir sonraki hesabın takipçilerine geçer. Bu döngü işlem durdurana kadar / takip limitiniz dolana kadar veya belirlediğiniz sayıda takip yapana kadar devam eder.

Takip filtrelerini yukarıdaki görselde veya sayfanın en altındaki seçeneklerin tamamının yer aldığı görselde görebilirsiniz. Filtreleri seçeneklerden ayarlayabilirsiniz.

Takipten Çıkma İşlemi

Takipten çık bağlantısını takip ettiklerinizin listesinde kullanın. Takipten çıkma işlemi olarak tüm hesapları takipten çıkabileceğiniz gibi, seçeneklerden sizi geri takip etmeyenleri veya pasif hesapları tarih girerek son tweet tarihine göre ayarlayıp takipten çıkabilirsiniz.

Kaldığınız yerden devam etme özelliği

Takipten çıkma işleminde eğer Türkçe tweet atmayanları, sizi geri takip etmeyenleri ya da pasif hesapları takipten çıkıyorsanız işlemin nerede kaldığı kaydedilir. Takipten çıkma sırasında işlemi sonlandırmak isterseniz ya da bilgisayarınız kapanırsa vb durumlarda tekrar aynı hesap olmak şartıyla takipten çıkacağınız zaman bir bildim alırsınız.

Eğer kaldığım yerden devam et derseniz hızlı bir şekilde kaldığınız yere kadar kullanıcıları açar ve takipten çıkma işlemini kendisi başlatır. Eğer 10 sn içinde işlem yapmazsanız baştan başlar ve takipten çıkmaya devam eder.

Bu işlemde en son takipten çıkma işlemi yaptığınız Twitter hesabınızın kaydı tutulur. Başka bir hesaba geçip takipten çıkma işlemi yaparsanız bu bildirim penceresini göremeyeceksiniz. ve o hesabın kaydını tutmaya başlayacaktır.

Takipten çıkma seçeneklerini yukarıdaki görselde görebilirsiniz.

Beğeni Yapma

Anasayfadaki tweetleri ve bir kişinin profilinde tüm tweetleri otomatik favoriye ekleme özelliği mevcut.

Beğeni Silme

Beğeni silme işleminde tüm beğenilerinizi silebileceğinzi gibi belirli tarih aralığında atılan ve sizin beğendiğiniz tweetleriden beğenilerinizi kaldırabilirsiniz. Dilerseniz bir kişinin profilinde yaptığınız beğenileri de girip beğeni sil diyerek kaldırabilirsiniz.

Retweet Yapma

Eklentinin 1.5.6 sürümünde eklenen bu özellik ile artık anasayfadaki tweetleri ve bir kişinin profilindeki tweetleri kolayca RT (retweet) edebileceksiniz. Bu uygulama daha sonra, arama sonuçlarında ve listelerde de çalışacak şekilde güncellenecektir.

RT’leri Kapatma

Takip ettiğiniz hesapların retweetlerini anasayfada görmek istemeyebilirsiniz. Bunun için eklentide RT kapatma özelliği mevcut (v4.4.6)

Takip ettikleriniz listesinde RT kapatma özelliğini çalıştırabilirsiniz.

DM Gönderme

DM gönder bağlantısını kullanarak oluşturacağınız 10 farklı (içinde url ve @ile başlayan kullanıcı adı bulunmamalı) DM’yi günlük dm limitiniz dolana kadar herhangi bir takipçi veya takip edililen listesinde DM gönderebilirsiniz. DM gönderme seçeneklerinde yer alan alana mesajları aralarında yıldız koyarak yazabilirsiniz. Mesajlar rastgele seçilerek atılacak ve bu şekilde herkese aynı mesaj gitmemiş olacaktır.

DM gönderdiğiniz kişi listesini indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosya otum açtığınız hesap adı ve mesaj gönderme tarih saati ile kaydedilir. Dosyayı bir sonraki DM gönderme işleminde seçerek önceki DM attığınız kişilere tekrar mesaj gönderiminin önüne geçmiş olursunuz.

Sessize Alma

Takip ettiklerinizin yaptığı paylaşımları görmek istemiyorsanız günlük 200 limiti dahilinde kullanıcıları sessize alabilirsiniz. Henüz sessize almada bir filtre yok ve takip edilen herkesi sessize alacaktır.

DM’leri Silme

Eklenti ile Direkt Mesajlarınızı hızlıca temizleyebilirsiniz. Bunun için soldan mesajlar bölümüne tıklayıp eklenti menüsünden DM’leri Sil bağlantısına tıklamanız yeterlidir.

Tweet Silme

Tweetlerinizin olduğu profilinizde, kendi tweetlerinizi gelişmiş aramada aratarak arama sonuçlarında normail tweet silme işlemi yapabilirsiniz.

v6.2.9 ile gelen arşivden tweet silme özelliği ile de medya, yanıtlar, ve RT’leri tarih ve beğeni sayısı filtresi kullanarak silebilirsiniz.

Ayarlar/hesabın kısmından Verilerin bir arşivini indir diyerek talep oluşturun. Yaklaşık 1-2 gün içinde size indirme yapmanız için eposta gönderilir. tweets.js dosyasını sıkıştırılmış dosyadan bir klasöre çıkarıp daha sonra seçeneklere yükleyin ve seçeneklerin en altındaki Bearer kısmını doldurun. 

Tweet silerken bug oluşması sonucu görmediğiniz tweetlerin arşivde listesi mevcut. Bu şekilde silerek profilde görünmyen tweetler de silinebilir. Ayrıca yaptığınız RT’ler de tweet sayısına eklenir. Bu arşivden RT’leri de bu şekilde silebilirsiniz.

Gönderileri Yanıtlama

Özellikle katıldığınız bir etkileşim listesi varsa ve tweetlere otomatik yanıt verme ihtiyacı hissediyorsanız içerek filtreli şekilde bunu eklenti ile yapabilirsiniz. (v.4.5.5)

Tweetlerin olduğu bir sayada (Liste, hahstag, anasayfa vb) yanıtla bağlantısını kullanarak otomatik yanıt işlemini başlatabilirsiniz.

Takipçi (sizi takip edenler) Kaldırma

Twitter’da takip ettiklerinizi takipten çıkabileceğiniz gibi takipçilerinizi de çıkarabilirsiniz. Eklentide sizi takip edenleri çıkarma özelliği mevcut.(v4.6.4) Bu özellik ile sizi takip etmesini istemediğiniz kişileri çıkarabilirsiniz.

Seçenekler kısmının tamamını aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz 

 

Eklenti kurulumu / Güncelleme

Kurulum için Violentmonkey eklentisini kullanıyorsanız bunları kurmanıza gerek yok. 2. adımı uygulayabilirsiniz.

Eğer eklenti şuan kurulu ve süreniz bittiyse herhangi bir işlem yapmadan üç çizgi menü işaretine çift tıklayarak devam edebilirsiniz.

Güncelleme için

Violentmonkey simgesine tıklayıp ardından ayarlar simgesinden Nega Twitter Araçlarını bulun ve güncellemeleri denetle butonuna tıklayın.

Kurulum İçin

1- Violentmonkey isimli eklentiyi  bağlantıdaki siteden tarayıcınızı seçerek ilgili bağlantıdan kurun.

2-  Ücret ödedikten sonra göndereceğim bağlantıyla sağ üstten yüklemeyi onayla diyerek işlemi tamamlayın.

Ardından Twitter’ı yenileyerek bağlantıları görebilirsiniz.

Güncelleme işlemini eklentiyi kurduktan sonra seçenekler bölümündeki bağlantıdan yapabilirsiniz. Eğer güncel sürüm olduğu halde Güncelle butonu çıkmıyorsa güncelleme bağlantısında, tarayıcı önbelleğini temizleyip tekrar deneyin.

Eklentinin başka yerde satışı ve dağıtımı yoktur. Lütfen size bu yönde teklifte bulunanlara itibar etmeyin ve hesabınızı riske atmayın!

Aktivasyon

Göndereceğiniz hesaplar aktivasyon yapıldıktan sonra kurulum bağlantısı gönderilecektir. Eklenti kullanıcı adına değil hesaba lisanslıdır.

Hesap adlarınız sadece aktivasyon için kullanılacaktır. 3. taraf kişilerle paylaşılmayacaktır.

Eklentiyi Edinmek İçin

 @nebigarci Twitter hesabından, İletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Kullanım Şartları

 • Cinsellik ve cinselliğe atıfta bulunan görsel, işitsel veya yazılı içerik paylaşma veya paylaşanlara destek olma,
 • Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Devletin askeri ve emniyet teşkilatını aşağılayan paylaşımlarda bulunma,
 • Türkiye Cumhuriyeti Devletinin açıkça karşısında olduğu resmi veya gayriresmi her türlü yerel veya küresel eylem, oluşum veya ideolojiye direkt veya dolaylı olarak destek veren paylaşımlarda bulunma.
 • Eklenti size takipçi göndermez. Takip isteği gönderdiğiniz kullanıcıların sizi takip etmesini sağlamaz.  Satın almadan önce Twitter limitleri hakkında bilgi edininiz.
 •  

Eklentiyi satın aldığınız hesaplardan yukarıdaki eylemlerde bulunulamaz. Şartlara uymayan hesaplar aktif edilmez, aktif edilmişse iptal edilir.

Sık Sorulan Sorular

 Bilgisayarıma format atarsam ne olur?

 • Bilgisayarınıza format attığınızda kurulum için gönderdiğim bağlantıyı kullanarak tekrar kurabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aynı anda birden çok bilgisayarda çalışır mı?

 • Eklenti aynı anda birden çok bilgisayarda çalışır. Yani 3 adet bilgisayarınız varsa aktif ettiğim hesaplarla hepsinde eklentiyi kurup kullanabilirsiniz.

Twitter kullanıcı adımı değiştirdiğimde yine çalışır mı?

 • Kullanıcı adı değişikliklerinde eklenti yine hesabınızda çalışmaya devam eder. Ancak hesabın kullanıcı adını başka hesaba verirseniz yeni hesapta çalışmaz. Nasıl ki hesabın DM’leri taşınmazsa eklentiyi de başka hesaba taşıma yapamazsınız.

Birden çok sekmede aynı anda işlem yaptırabilir miyim?

 • Eklenti Twitter arayüzünde çalıştığı için bazı işlemlerde bu sıkıntılı olabilir. Takip yaparken ya da DM gönderirken kişilerin yüklenmesi için sekmenin aktif olması gerekir. Favori ekleme gibi bazı işlemlerde sekmenin aktif olması şartı yoktur.

Eklenti mobilde çalışır mı?

 • Eklentinin android uygulaması yoktur. Ancak mobil cihazınızın donanımı iyiyse Dolphin Tarayıcı ve Android Tampermonkey uygulamasını kurarak Dolphin’in masaüstü modunda eklentiyi çalıştırabilirsiniz. Ancak mobil üzerinde eklentinin sağlıklı çalışabileceği garantisini vermiyorum.

Daha önce aktif ettirdiğim hesapların yerine yeni hesap aktif ettirebilir miyim?

 • Hayır, Daha önce aktif ettirdiğiniz hesapları sildirip yerine yeni hesap aktif ettiremezsiniz. Yeni ekleteceğiniz hesaplar da ücrete tabiidir. Hesabın kapanması, askıya alınması ya da hesap adının başka hesaba aktarılması gibi durumlarda lisans taşıma işlemi söz konusu değildir.

Eklenti benim isteğim dışında reklam vb bir işlem yapar mı?

 • Eklenti kullanıcı isteği dışında herhangi bir reklam tweeti, direkt mesaj gönderme, takip, favori, retweet gibi işlemler kesinlikle yapmaz.

Güncellemelere ücret ödeyecek miyiz ?

 • Hayır.  Eklenti güncellemelerine ücret ödeme yok. Ücret tek seferliktir ve tek kriter hesap aktivasyonu sayısıdır.

Eklentiyi kurdum ama menü simgesi gözükmüyor ne yapmalıyım?

 • Eğer eklentiyi Install diyerek yükleyip işlemi tamamladıysanız Twitter’ı yenilemeniz gerekir. Yenilediğiniz halde eklenti simgesi gelmemişse Tampermonkey ya da Greasemonkey pasif haldedir. Tampermonkey simgesine tıklayıp enebled yaptıktan sonra tekrar sayfayı yenileyiniz. Eğer enebled yeşil ve aktifse sağdaki listede Nega Twitter Araçları durumu “on” olması gerekir.

Bu web sitesinden uygulamalar , uzantılar ve kullanıcı komut dosyaları eklenemez hatası alıyorum ne yapmalıyım?

 • Bu durumda Tampermonkey ya da Greasemonkey eklentilerinden birini yüklememişsiniz demektir. Yükledikten sonra ikinci adımı yani size gönderilen bağlantıyı kullanıp Install deyip işlemi tamamlayın.

DM göndermede sorun yaşıyorum ne yapmalıyım?

 • Yukarda DM bağlantısı ile ilgili açıklamada da bahsettiğim gibi eğer 10 adet mesajın içeriği aynı ise, gönderdiğiniz mesajlarda bağlantı ya da @kullanıcıadı şeklinde bir içerik varsa spam algılanır ve mesaj gönderimi yapamazsınız.

Eklentiyi nasıl güncellerim?

 • Eklenti güncelleme işlemini seçenekler bölümündeki sol alt kısımda yer alan bağlantıdan yapabilirsiniz. Eklentiyle ilgili güncelleme bildirimini sürüm 2.5.0’dan sonra almaya başlayacaksınız. Eğer bildirimi kaçırmışsanız seçeneklerdeki bağlantıyı kullanın.

Yenilikler 

Güncelleme geçmişini Twitter üzerinden takip edebilirsiniz. Güncelleme Geçmişi

Twitter’da bir çok işlem için zaman bulamayabilirsiniz. Daha aktif kullanım için işlemleri otomatikleştirmeniz gerekir.

Twitter’da hesabınızı daha aktif kullanmak için Nega Twitter Araçları eklentisini sizler için hazırladım. Eklenti ile neler yapabileceğinizi elimden geldiğince açık ve kısa şekilde anlatmaya çalışacağım.

Eklenti ile neler yapabilirsiniz?

Her gün düzenli takip, beğeni, retweet, yanıtlama gibi işlemler yaparak hem takipçi sayınızı organik bir şekilde artırabilir hem de etkileşimleri destekleyebilirsiniz. Hesaplarınızla dikkat çekmek için retweet ve beğenmeyi daha kolay hale getirebilirsiniz. Takipçilerinize direkt mesajlar gönderebilir ya da mesajlarınızı ayrıca bir uygulama kullanmadan temizleyebilirsiniz. Bunlar başlıca özellikler. Dilerseniz başlıklar halinde tek tek açıklayayım.

Eklenti nasıl çalışır?

Nega Twitter Araçları eklentisini kurduğunuzda yukarıda fotoğrafta da görüldüğü gibi sol üstte Twitter logosunun hemen sağında bir menü  gözükecektir.

Takip Etme İşlemi

 

Bir kişinin takipçilerinde / takip ettiklerinde / listelerde, topluluklarda, kimi takip etmeli (bağlan) sayfasında, arama sonuçlarında, yanıtı olan tweetlerde (yanıtlayanları takip için) vb takip işlemi yapabilirsiniz.

Bunun haricinde sürüm 6.1.9 ile gelen takip sistemiyle,  takipçilerini takip ettirmek istediğiniz hesapları girerek otomatik olarak takip işlemi de yaptırabilirsiniz. Kullanıcı adlarını girdiğiniz hesapların son takipçilerini tarar uyguladığınız filtrelere uygun hesap varsa takip eder ve listedeki bir sonraki hesabın takipçilerine geçer. Bu döngü işlem durdurana kadar / takip limitiniz dolana kadar veya belirlediğiniz sayıda takip yapana kadar devam eder.

Takip filtrelerini yukarıdaki görselde veya sayfanın en altındaki seçeneklerin tamamının yer aldığı görselde görebilirsiniz. Filtreleri seçeneklerden ayarlayabilirsiniz.

Takipten Çıkma İşlemi

Takipten çık bağlantısını takip ettiklerinizin listesinde kullanın. Takipten çıkma işlemi olarak tüm hesapları takipten çıkabileceğiniz gibi, seçeneklerden sizi geri takip etmeyenleri veya pasif hesapları tarih girerek son tweet tarihine göre ayarlayıp takipten çıkabilirsiniz.

Kaldığınız yerden devam etme özelliği

Takipten çıkma işleminde eğer Türkçe tweet atmayanları, sizi geri takip etmeyenleri ya da pasif hesapları takipten çıkıyorsanız işlemin nerede kaldığı kaydedilir. Takipten çıkma sırasında işlemi sonlandırmak isterseniz ya da bilgisayarınız kapanırsa vb durumlarda tekrar aynı hesap olmak şartıyla takipten çıkacağınız zaman bir bildim alırsınız.

Eğer kaldığım yerden devam et derseniz hızlı bir şekilde kaldığınız yere kadar kullanıcıları açar ve takipten çıkma işlemini kendisi başlatır. Eğer 10 sn içinde işlem yapmazsanız baştan başlar ve takipten çıkmaya devam eder.

Bu işlemde en son takipten çıkma işlemi yaptığınız Twitter hesabınızın kaydı tutulur. Başka bir hesaba geçip takipten çıkma işlemi yaparsanız bu bildirim penceresini göremeyeceksiniz. ve o hesabın kaydını tutmaya başlayacaktır.

Takipten çıkma seçeneklerini yukarıdaki görselde görebilirsiniz.

Beğeni Yapma

Anasayfadaki tweetleri ve bir kişinin profilinde tüm tweetleri otomatik favoriye ekleme özelliği mevcut.

Beğeni Silme

Beğeni silme işleminde tüm beğenilerinizi silebileceğinzi gibi belirli tarih aralığında atılan ve sizin beğendiğiniz tweetleriden beğenilerinizi kaldırabilirsiniz. Dilerseniz bir kişinin profilinde yaptığınız beğenileri de girip beğeni sil diyerek kaldırabilirsiniz.

Retweet Yapma

Eklentinin 1.5.6 sürümünde eklenen bu özellik ile artık anasayfadaki tweetleri ve bir kişinin profilindeki tweetleri kolayca RT (retweet) edebileceksiniz. Bu uygulama daha sonra, arama sonuçlarında ve listelerde de çalışacak şekilde güncellenecektir.

RT’leri Kapatma

Takip ettiğiniz hesapların retweetlerini anasayfada görmek istemeyebilirsiniz. Bunun için eklentide RT kapatma özelliği mevcut (v4.4.6)

Takip ettikleriniz listesinde RT kapatma özelliğini çalıştırabilirsiniz.

DM Gönderme

DM gönder bağlantısını kullanarak oluşturacağınız 10 farklı (içinde url ve @ile başlayan kullanıcı adı bulunmamalı) DM’yi günlük dm limitiniz dolana kadar herhangi bir takipçi veya takip edililen listesinde DM gönderebilirsiniz. DM gönderme seçeneklerinde yer alan alana mesajları aralarında yıldız koyarak yazabilirsiniz. Mesajlar rastgele seçilerek atılacak ve bu şekilde herkese aynı mesaj gitmemiş olacaktır.

DM gönderdiğiniz kişi listesini indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosya otum açtığınız hesap adı ve mesaj gönderme tarih saati ile kaydedilir. Dosyayı bir sonraki DM gönderme işleminde seçerek önceki DM attığınız kişilere tekrar mesaj gönderiminin önüne geçmiş olursunuz.

Sessize Alma

Takip ettiklerinizin yaptığı paylaşımları görmek istemiyorsanız günlük 200 limiti dahilinde kullanıcıları sessize alabilirsiniz. Henüz sessize almada bir filtre yok ve takip edilen herkesi sessize alacaktır.

DM’leri Silme

Eklenti ile Direkt Mesajlarınızı hızlıca temizleyebilirsiniz. Bunun için soldan mesajlar bölümüne tıklayıp eklenti menüsünden DM’leri Sil bağlantısına tıklamanız yeterlidir.

Gönderileri Yanıtlama

Özellikle katıldığınız bir etkileşim listesi varsa ve tweetlere otomatik yanıt verme ihtiyacı hissediyorsanız içerek filtreli şekilde bunu eklenti ile yapabilirsiniz. (v.4.5.5)

Tweetlerin olduğu bir sayada (Liste, hahstag, anasayfa vb) yanıtla bağlantısını kullanarak otomatik yanıt işlemini başlatabilirsiniz.

Takipçi (sizi takip edenler) Kaldırma

Twitter’da takip ettiklerinizi takipten çıkabileceğiniz gibi takipçilerinizi de çıkarabilirsiniz. Eklentide sizi takip edenleri çıkarma özelliği mevcut.(v4.6.4) Bu özellik ile sizi takip etmesini istemediğiniz kişileri çıkarabilirsiniz.

Seçenekler kısmının tamamını aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz 

 

Eklenti kurulumu / Güncelleme

Kurulum için Violentmonkey eklentisini kullanıyorsanız bunları kurmanıza gerek yok. 2. adımı uygulayabilirsiniz.

Eğer eklenti şuan kurulu ve süreniz bittiyse herhangi bir işlem yapmadan üç çizgi menü işaretine çift tıklayarak devam edebilirsiniz.

Güncelleme için

Violentmonkey simgesine tıklayıp ardından ayarlar simgesinden Nega Twitter Araçlarını bulun ve güncellemeleri denetle butonuna tıklayın.

Kurulum İçin

1- Violentmonkey isimli eklentiyi  bağlantıdaki siteden tarayıcınızı seçerek ilgili bağlantıdan kurun.

2-  Ücret ödedikten sonra göndereceğim bağlantıyla sağ üstten yüklemeyi onayla diyerek işlemi tamamlayın.

Ardından Twitter’ı yenileyerek bağlantıları görebilirsiniz.

Güncelleme işlemini eklentiyi kurduktan sonra seçenekler bölümündeki bağlantıdan yapabilirsiniz. Eğer güncel sürüm olduğu halde Güncelle butonu çıkmıyorsa güncelleme bağlantısında, tarayıcı önbelleğini temizleyip tekrar deneyin.

Eklentinin başka yerde satışı ve dağıtımı yoktur. Lütfen size bu yönde teklifte bulunanlara itibar etmeyin ve hesabınızı riske atmayın!

Aktivasyon

Göndereceğiniz hesaplar aktivasyon yapıldıktan sonra kurulum bağlantısı gönderilecektir. Eklenti kullanıcı adına değil hesaba lisanslıdır.

Hesap adlarınız sadece aktivasyon için kullanılacaktır. 3. taraf kişilerle paylaşılmayacaktır.

Eklentiyi Edinmek İçin

 @nebigarci Twitter hesabından, İletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Kullanım Şartları

 • Cinsellik ve cinselliğe atıfta bulunan görsel, işitsel veya yazılı içerik paylaşma veya paylaşanlara destek olma,
 • Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Devletin askeri ve emniyet teşkilatını aşağılayan paylaşımlarda bulunma,
 • Türkiye Cumhuriyeti Devletinin açıkça karşısında olduğu resmi veya gayriresmi her türlü yerel veya küresel eylem, oluşum veya ideolojiye direkt veya dolaylı olarak destek veren paylaşımlarda bulunma.
 • Eklenti size takipçi göndermez. Takip isteği gönderdiğiniz kullanıcıların sizi takip etmesini sağlamaz.  Satın almadan önce Twitter limitleri hakkında bilgi edininiz.
 •  

Eklentiyi satın aldığınız hesaplardan yukarıdaki eylemlerde bulunulamaz. Şartlara uymayan hesaplar aktif edilmez, aktif edilmişse iptal edilir.

Sık Sorulan Sorular

 Bilgisayarıma format atarsam ne olur?

 • Bilgisayarınıza format attığınızda kurulum için gönderdiğim bağlantıyı kullanarak tekrar kurabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aynı anda birden çok bilgisayarda çalışır mı?

 • Eklenti aynı anda birden çok bilgisayarda çalışır. Yani 3 adet bilgisayarınız varsa aktif ettiğim hesaplarla hepsinde eklentiyi kurup kullanabilirsiniz.

Twitter kullanıcı adımı değiştirdiğimde yine çalışır mı?

 • Kullanıcı adı değişikliklerinde eklenti yine hesabınızda çalışmaya devam eder. Ancak hesabın kullanıcı adını başka hesaba verirseniz yeni hesapta çalışmaz. Nasıl ki hesabın DM’leri taşınmazsa eklentiyi de başka hesaba taşıma yapamazsınız.

Birden çok sekmede aynı anda işlem yaptırabilir miyim?

 • Eklenti Twitter arayüzünde çalıştığı için bazı işlemlerde bu sıkıntılı olabilir. Takip yaparken ya da DM gönderirken kişilerin yüklenmesi için sekmenin aktif olması gerekir. Favori ekleme gibi bazı işlemlerde sekmenin aktif olması şartı yoktur.

Eklenti mobilde çalışır mı?

 • Eklentinin android uygulaması yoktur. Ancak mobil cihazınızın donanımı iyiyse Dolphin Tarayıcı ve Android Tampermonkey uygulamasını kurarak Dolphin’in masaüstü modunda eklentiyi çalıştırabilirsiniz. Ancak mobil üzerinde eklentinin sağlıklı çalışabileceği garantisini vermiyorum.

Daha önce aktif ettirdiğim hesapların yerine yeni hesap aktif ettirebilir miyim?

 • Hayır, Daha önce aktif ettirdiğiniz hesapları sildirip yerine yeni hesap aktif ettiremezsiniz. Yeni ekleteceğiniz hesaplar da ücrete tabiidir. Hesabın kapanması, askıya alınması ya da hesap adının başka hesaba aktarılması gibi durumlarda lisans taşıma işlemi söz konusu değildir.

Eklenti benim isteğim dışında reklam vb bir işlem yapar mı?

 • Eklenti kullanıcı isteği dışında herhangi bir reklam tweeti, direkt mesaj gönderme, takip, favori, retweet gibi işlemler kesinlikle yapmaz.

Güncellemelere ücret ödeyecek miyiz ?

 • Hayır.  Eklenti güncellemelerine ücret ödeme yok. Ücret tek seferliktir ve tek kriter hesap aktivasyonu sayısıdır.

Eklentiyi kurdum ama menü simgesi gözükmüyor ne yapmalıyım?

 • Eğer eklentiyi Install diyerek yükleyip işlemi tamamladıysanız Twitter’ı yenilemeniz gerekir. Yenilediğiniz halde eklenti simgesi gelmemişse Tampermonkey ya da Greasemonkey pasif haldedir. Tampermonkey simgesine tıklayıp enebled yaptıktan sonra tekrar sayfayı yenileyiniz. Eğer enebled yeşil ve aktifse sağdaki listede Nega Twitter Araçları durumu “on” olması gerekir.

Bu web sitesinden uygulamalar , uzantılar ve kullanıcı komut dosyaları eklenemez hatası alıyorum ne yapmalıyım?

 • Bu durumda Tampermonkey ya da Greasemonkey eklentilerinden birini yüklememişsiniz demektir. Yükledikten sonra ikinci adımı yani size gönderilen bağlantıyı kullanıp Install deyip işlemi tamamlayın.

DM göndermede sorun yaşıyorum ne yapmalıyım?

 • Yukarda DM bağlantısı ile ilgili açıklamada da bahsettiğim gibi eğer 10 adet mesajın içeriği aynı ise, gönderdiğiniz mesajlarda bağlantı ya da @kullanıcıadı şeklinde bir içerik varsa spam algılanır ve mesaj gönderimi yapamazsınız.

Eklentiyi nasıl güncellerim?

 • Eklenti güncelleme işlemini seçenekler bölümündeki sol alt kısımda yer alan bağlantıdan yapabilirsiniz. Eklentiyle ilgili güncelleme bildirimini sürüm 2.5.0’dan sonra almaya başlayacaksınız. Eğer bildirimi kaçırmışsanız seçeneklerdeki bağlantıyı kullanın.

Yenilikler 

Güncelleme geçmişini Twitter üzerinden takip edebilirsiniz. Güncelleme Geçmişi