Twitter’da Uygulamasız ve Limitsiz Toplu Unfollow

19 09 2014 11:32 tarihinde, Kodlar, Twitter kategorisinde yazıldı. 123 yorum yapıldı, 188631 kez okundu

Twitter'da siz geri takip yapmayanları toplu unfollow yani takip bırakma işlemi yapabileceğiniz kısa bir kod paylaşıyorum. Twitter toplu takip bırakma ...

Twitter’da takipçi kazanmak için bir çok seçenek mevcut. Bunlardan biri de karşılıklı takip işlemi. Karşılıklı takip yapmanın avantajı, herhangi bir uygulama kullanmadan aktif takipçi kazanıyor olmanız. Ancak karşılıklı takip işleminde yeni kullanıcı takip etmeniz için sizi geri takip etmeyen kullanıcıları takipten çıkarmanız gerekir. Her ne kadar takip yaparken bir uygulama kullanılmasa da sizi geri takip yapmayan kullanıcıları takipten çıkarmak için manageflitter gibi uygulamalar kullanıyor olabilirsiniz.

Daha önce toplu takip yapma ile ilgili bir kod paylaşmıştım. Şimdi sizlere herhangi bir uygulama kullanmadan takip yapar gibi limitsiz ve toplu halde sadece sizi geri takip yapmayanları takipten çıkmanız için bir kod hazırladım.

Twitter toplu takip bırakma işlemi

twitter toplu takip bırakma Bu kodu kullanmak için öncelikle takip ettiğiniz kullanıcıların listesine gelin. Geliştirici araçlarını açmak için Chrome kullanıcıları f2 tuşu ile, ctrl+shift+j ile yada sağ tıklayıp ögeyi denetle diyerek girebilirler. Firefox kullanıcıları ctrl+shift+k yaparak geliştirici araçlarını açabilirler. Geliştirici araçlarındaki console sekmesine gelin ve orada kod girmeniz için bir alan mevcut. Chrome için daha geniş bir alan, Firefox için en alttaki ince bölüm. Ardından aşağıda verdiğim kodu kopyalayın ve console bölümüne kodu yapıştırın enter deyin.

1. Kod (iptal)

Bu kod takip ettiğiniz kullanıcılar içerisinde sizi geri takip etmeyenleri bulur ve takibi bırakır. Takip ettiklerinizin listesinde hiçbir kullanıcı kalmayıncaya kadar bekleyin. (Bu işlemde sizi takip edenler unfollow yapılmaz). Sayfayı yenilerseniz işlem durur ve tekrar başlatmak gerekir. İşlem bittiğinde sadece sizi geri takip yapanları takip ediyor olacaksınız.

2. Kod (Tıkla)

NOT: Bu yazımda kullandığım kodları ve toplu takip kodlarını tek bir eklentide birleştirdim. Her seferinde kodları kopyala-yapıştır yapmak istemiyorsanız eklentiyi kullanabilir, hem takip hem de takipten çıkma işlemini daha kolay yapabilirsiniz. İlgili yazım

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 7 Sayfada 123 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
1 5 6 7
 1. 2. Eklediğiniz kod artık çalışmıyor. Güncellemeyi düşünüyor musunuz?

 2. hocam takibe dönmeyenleri unfollow etme kodu dünden beri çalışmıyor
  sayfayı aşağıya çekiyor ve hesaplarıda görüyor ama unf yapmıyor
  takib etim özellikle bir takibe dönmeyen bir hesabı takibe aldım kod onu görüp unf yapmıyor
  günlük takipçi kasıyorum 500 kiden bir tanesini bile unf yapamadı
  bulduğu hesapalr içerisinde takibe dönmeyenler olduğu halde unf yapmıyor kod
  iki tarayıcıda denedim
  olmuyor

 3. wey allah razı olsun senden allah seni çok çok zengin etsin para sağlık versin senin gibi işine 4 4luk sarılan başka birisini görmedim allah razı olsun senden kod zehir gibi çalışıyor.

 4. üstat unfollow kodu çalışmıyor. güncel link var mı acaba :((

 5. Merhaba unfollow kodu çok güzel çalışıyor emeğinize sağlık. Ancak çok hızlı unfollow ediyor 5 dakıka sonra limit yiyor bir kaç dakika sonra deneyin diye acaba daha yavaş unfollow yapması için bir düzenleme yapma şansınız var mı?

 6. Bu seferde çok yavaş olmuş hocam ya 🙂

 7. Hocam güncelledikten sonra bizi takip edenleride çıkmış takipten

 8. toplu takip kodu çalışmıyor sadece sayfayı aşağıya sürüklüyor. güncelleyebilirsen nebi abi

 9. teşekkur ederim hemen bakıyorum

 10. toplu takip kodunu guncelleyecekmisin

1 5 6 7

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Misafir Nebi Garcı

  E-posta gönderildi
 • Misafir murat

  2 ayrı hesap üzerinden denedim gerçekten istenilen kişiye engel koyuyor. mantıken oturum açılmış olması gerekiyor. fakat ben de merak ediyorum siteye nasıl müdahale edildiğini :)
 • Misafir Umut Köse

  Merhabalar, Eklentiyi almak istiyorum bana bir skype adresi vs. verebilir misiniz?
 • Misafir Misafir

  Teshekkurler
 • Misafir Vigivan

  Ziraat bankası bilgilerini mail olarak alabilir miyim ?